Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Dwór Mościbrody

decor

Aktualne wydarzenia

obrazek
2020-03-16

Ważna Informacja!

 I N F O R M A C J A

 „DWÓR MOŚCIBRODY” uprzejmie informuje Szanownych Gości, że   Minister Zdrowia rozporządzeniem z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego w okresie od 15 marca 2020 roku do odwołania ustanowił czasowe ograniczenia prowadzenia działalności polegającej m.in na przygotowywaniu i podawaniu posiłków i napojów gościom siedzącym przy stołach lub gościom dokonującym własnego wyboru potraw
z wystawionego menu, spożywanych na miejscu (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 56.10.A), z wyłączeniem realizacji usług polegających na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos lub jej przygotowywaniu i dostarczaniu.

W związku z tym nasza Restauracja  będzie nieczynna do odwołania, natomiast Gościom korzystającym z miejsc noclegowych będziemy oferowali posiłki i napoje niewymagające spożywania przy stołach.

Jesteśmy zobowiązani narazić Państwa na pewne niedogodności, licząc na zrozumienie i solidarność w działaniach zapobiegających zagrożeniu.

 


Zarząd i Pracownicy 

„DWORU MOŚCIBRODY”

decoration

Współpraca

decoration
Kontakt

Mościbrody 52, 08-112 Wiśniew
(woj. mazowieckie)

+48 (25) 641 70 30 Rezerwacja pokoi
Rezerwacja stolików w Restauracji Dworskiej
recepcja@dwormoscibrody.pl

Projekt i realizacja Cered - strony internetowe