https://www.traditionrolex.com/27
https://www.traditionrolex.com/27
Dwór Mościbrody

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Dwór Mościbrody

decoration

Pierwszy raz u nas?

obrazek

 

Witamy serdecznie w Dworze Mościbrody i zapraszamy do okrywania naszego miejsca, w którym możecie się Państwo na chwilę zatrzymać i wziąć głęboki oddech. Zebraliśmy tu dla Was kilka informacji, aby jeszcze bardziej umilić i ułatwić Wasz pobyt w naszym miejscu

Znajdujemy się niespełna 100 km. na wschód od Warszawy. Więcej o naszym mijescu możecie dowiedzieć się tutaj, a nawet wybrać się na wirtualny spacer po całym naszym obiekcie.

 

Dwór Mościbrody to:

 

Na terenie naszego obiektu możecie:

  • do woli spacerować, jedzić rowerami i odpoczywać. Wybierając się na spacer zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygtowanych mapek naszego obiektu, które znajdują się na ladzie w recepcji
  • W naszej przestrzeni znajdziecie hamaki i leżaki, z którymi możecie swobodnie przemiesczać się w obrębie restauracji i dworu. Można także wypożyczyć koce oraz kosze piknikowe- o szczegóły wystarczy zapytać w Restauracji Dworskiej.
  • Dla naszych najmłodszych gości mamy przygotowany plac zabaw, usytuowany przy bramie wjazdowej. Jeżeli chcielibyście zjeść podczas zabawy Waszych pociech, można wcześniej zarezerwować stolik, który zostanie dla Was przygotowany w tym własnie miejscu.
  • Nasi goście znajdą u nas szereg atrakcji! Zachęcamy do korzystania z nich
  • Stoliki w restauracji/ ogródku oraz przygotowanie wybranych dań na konkretną godzinę możecie zarezerwować dzwoniąc pod numer +48 (25) 641 70 30. Nie robimy rezerwacji poprzez facebooka czy instagram.
  • Dwór Mościbrody to także organizacja wydarzeń wyjątkowych. Można także zrobić u nas sesje zdjęciowe! Jeżeli jesteście naszymi goścmi to taka sesja jest darmowa. Jeżeli nie organizowaliście u nas uroczystości to cena takiej sesji wynosi 100 zł.

 

Co jeszcze?

  • Jesteśmy psioprzyjaźni! Zapraszamy do nas z czworonożnymi przyjaciółmi, których chętnie poczęstujemy miską wody.
  • Możecie zawitać na postój kamperów
  • Na terenie całego obiektu znajdują się śmietniczki, więc zachęcamy do korzystania z nich

 

U nas możecie się zrelaskować i czuć się bezpiecznie- cały nasz obiekt jest monitorowany.

Będzie nam niezmiernie miło jeżeli zostawicie ślad w social media z pobytu u nas.

Do zobaczenia!

 

decoration

Współpraca

decoration
Kontakt

Mościbrody 52, 08-112 Wiśniew
(woj. mazowieckie)

+48 (25) 641 70 30 Rezerwacja pokoi
Rezerwacja stolików w Restauracji Dworskiej
recepcja@dwormoscibrody.pl

Projekt i realizacja Cered - strony internetowe
https://www.traditionrolex.com/27